Jak znakomicie możemy zrelaksować się w czasie kąpieli?

Jest niezwykle wiele ludzi, którzy uwielbiają gorącą kąpiel. Jest to bardzo skuteczny sposób na wyciszenie się po ciężkim dniu w pracy. Kąpiel jest jeszcze bardziej niezawodna, gdy wykorzystamy odpowiednie aromaty lub wyciągi z ziół.

Z pomocą może nadejść tutaj piana do kąpieli. Jest to uspokajająca pianka, która zawiera wyciągi z ziół. Posiadają one działanie uspokajające oraz nasenne. Jest to chmiel, tymianek oraz nostrzyk. Ekstrakt z korzenia mydlnicy znakomicie może zastąpić mydło. Piana ta posiada właściwości kojące układ nerwowy. Likwiduje ona napięcie mięśni i gwarantuje odczucie idealnego odprężenia. Piana również poprawia cyrkulację krwi i zmiękcza cerę. Do kupienia jest piana w butelce z ciemnego tworzywa sztucznego z czarną nakrętką. Posiada ona liliową naklejkę. Do nakrętki przymocowana gumką jest ulotka. Pianę powinniśmy zużyć w przeciągu 12 miesięcy od otwarcia butelki. Jest to piana o kwiatowo-ziołowym aromacie, który jest bardzo delikatny. Konsystencja pianki do kąpieli jest to w kolorze białym emulsja, która barwi wodę delikatnie na zielono. Tworzy ona małą pianę.
owoce

Autor: Golden Rose
Źródło: Golden Rose
Piana do kąpieli posiada kwiatowo-ziołowy zapach, który może wprawić człowieka w relaks oraz wyciszenie. Zaleca się wlać 1, dwie nakrętki do wanny z bardzo ciepłą wodą oraz kąpać się przez 15 min. Mocną stroną pianki jest niezwykle wygodne i eleganckie pudełko. Moglibyśmy ją kupić w okazyjnej cenie. Pianka do kąpieli posiada relaksujący aromat, który odpręża oraz uspokaja. Zaletą jest również to, że nie wysusza ona cery. Pianka jest także do nabycia w konkretnych hipermarketach.

Nie czekaj, ponieważ jesteśmy w witrynie (https://reformastudio.pl/) dla Ciebie. Stworzyliśmy bardzo ciekawe posty. Pragniesz się z nimi zapoznać? Zachęcamy do nowej witryny.

cena pianki to około sześć zł za butelkę 500 ml.

Pianka wywodzi się z kolekcji rosyjskich produktów do pielęgnacji ciała, które opierają się na sprawdzonej recepturze syberyjskiej zielarki. Wyciągi z roślin wywodzą się podobno z ekologicznych rejonów Syberii znad jeziora Bajkał. Kosmetyk posiada niezwykle relaksujące działanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*