Codziennie skóra jest narażona na wpływ niekorzystnych czynników, np. niskiej oraz wysokiej temperatury powietrza, zanieczyszczeń, substancji chemicznych zawartych chemii gospodarczej lub niewłaściwej diety. Aby zachować idealną kondycję naszego ciała, powinno się stosować kosmetyki pochodzenia naturalnego. Ich właściwości ochronią skórę, jak również odżywią ją a także nawilżą. Które kosmetyki powinniśmy mieć w łazience?
Czytaj więcej

Każda pani, zwłaszcza młodsza, pragnie wyglądać jak najlepiej. Uczęszczamy na aerobik, aby nasze sylwetki zachowały odpowiedni kształt. Tracimy dużo pieniędzy na ciuchy, by podkreślić zalety i schować wady naszej sylwetki. Ale przede wszystkim, naszą domeną jest buzia. Promienna cera, wypoczęte oczy, regularne usta i kości policzkowe. To wszystko decyduje o tym, że wyglądamy dobrze. Jednak jedynie natura nam tego nie zapewni, dlatego należy zadbać o odpowiednie specyfiki.

Czytaj więcej
Jeżeli skóra jest pozbawiona sprężystości, jędrności lub jest odwodniona to należy udać się na zabiegi mezoterapii igłowej. Pozwala on przywrócić skórze śliczny i jędrny wygląd. Zabieg odżywiania skóry jest cieszący się popularnością i skuteczny. Zabieg cechuje zupełna bezbolesność oraz bezzwłoczna efektywność. Przeprowadzane są przez lekarza medycyny estetycznej, natomiast intencją jest przywrócenie cerze sprężystości i młodzieńczego wyglądu.
Czytaj więcej