Bezinwazyjne operacje ginekologiczne są lepsze niż tradycyjne właściwie dla wszystkich kobiet. Zobacz dlaczego na konkretnym przykładzie

Laserowe zmniejszanie obwodu pochwy to zabieg bezinwazyjny, sprawia to, że nie będą miały miejsca po nim nieprzyjemne niechciane objawy. A tak się czasami dzieje w przypadku innych zabiegów bezinwazyjnych. Wiążą się z długą rekonwalescencją, podczas której mają miejsce skutki uboczne po zabiegu. Na szczęście laserowe obkurczanie to sposób pewny i całkowicie efektywny.

Kobiece pośladki

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Podczas zabiegu używany jest specjalistyczny laser, którego sposób działania opiera się na fototermicznej interakcji pomiędzy laserem a błoną śluzową tkanki. Ta laserowa wiązka światła jest dokładnie kontrolowana i wypuszczona do kanału pochwy, a swoim działaniem powoduje ogrzanie tkanki i znajdującego się w niej kolagenu. W skutek tego działania następuje skurczenie, a dodatkowo włókna robią się grubsze oraz skracają się Na samym końcu ma miejsce zmniejszenie naświetlanej tkanki. Poza tymi procesami mają miejsce również inne, do których należą remodelowanie kolegenu oraz neokolagenoza.

Sprawia to, iż tkanka jest wzbogacana w w nowy kolagen, jest młodsza i w większym stopniu elastyczna. Pomniejsza się jednocześnie wielkość pochwy. Jak przebiega zabieg? Początkowym etapem będzie naświetlanie kanału pochwy. Wykorzystujemy do tego celu specjalistyczny wziernik laserowy, lecz jednocześnie korzystamy także z adaptera, który wysyła okrężną wiązkę. Dzięki stosowaniu tych akcesoriów możemy prosto i szybko naświetlić kanał pochwy. W trakcie każdego naświetlania generowana jest energia, ma to miejsce to w ramach specjalnej sekwencji, jaka dzięki swojemu działaniu wytwarza całkowicie kontrolowany wpływ na ściany pochwy.

Gabinet ginekologiczny

Autor: Agência de Notícias do Acre
Źródło: http://www.flickr.com

Wywołuje on natychmiastowe kurczenie się tkanki, remodeluje kolagen oraz nową syntezę kolagenu w błonie śluzowej pochwy. Takie zabieg najlepiej robić w certyfikowanych i sprawdzonych klinikach, jak klinika ginekologiczna Wrocław. Przed zabiegiem powinniśmy sprawdzić wiele wytycznych, gdyż ten zabieg wymaga dużej precyzji i doświadczenia. Musi być też wykorzystany najlepszy|najbardziej najbardziej profesjonalny sprzęt, aby wszystko przebiegało jak najlepiej. Niezbędne są inne kwestie, jak laserowe obkurczanie pochwy cena.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Kliknij i sprawdź cover tatuażu szczecin koniecznie, w tym miejscu jest coś, co prawdopodobnie też jest wartościowe.

Koszty bowiem są w stanie się różnić zależnie od kliniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*