Co jest konieczne do samodzielnego zrobienia hybrydy?

O manicure hybrydowym można by usłyszeć dużo dobrych rzeczy. Nie niszczy paznokci, długo się trzyma, utwardza też płytkę (przez co paznokcie o wiele prędzej rosną), nie odpryskuje, a manicure prezentuje się nieskazitelnie przez co najmniej kilka dni.

wyglądu

Autor: Hotel Arthur
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet dzieląc usłyszane opinie przez 10, hybrydy wydają się być ciekawym wyborem. Manicure hybrydowy u stylistek w większym mieście kosztuje przynajmniej 100 złotych (albo od 50 u jakiejś koleżanki), zatem jest nieco niższy, niż koszt zakupu najważniejszych rzeczy do zrobienia hybrydy w mieszkaniu. Warto zaryzykować oraz zamówić najbardziej potrzebne produkty. Koszt całkowity to około 150 złotych. Należałoby nabywać produkty w hurtowniach. Tego typu miejsca posiadają sklepy online oraz dużo okolicznych sklepów w całej Polsce.

Jeżeli myślisz, że wiadomości opisane w tym wpisie są interesujące, sprawdź także ten link – to unikalna strona www (https://europell.pl/produkty/skora-morska), na której znajdziesz zbliżone treści.

Warto używać lakierów hybrydowych dostępnych w sklepach z kosmetykami, lecz cała reszta, czyli płyny, lampa, pilniki czy też waciki także będą konieczne. Bywa tak, że hybrydę nakłada się o wiele łatwiej, niż typowy lakier. Hybryda posiada gęstą konsystencję, a nawet jeśli wyjedzie się poza płytkę paznokcia, to lakier hybrydowy można zmazać oraz nie pozostawi śladu.

Lakier się utrwala dopiero w lampie. Natychmiast po nałożeniu finalnej powłoki można funkcjonować normalnie (bez uważania na niezamierzone dotknięcie jakiejkolwiek reczy paznokciem). Rzeczywiście hybryda trzyma się ok. 10 dni. A często nawet trochę dłużej. Do wykonania typowego manicure hybrydowego w swym domu, konieczne są lampy LED albo ultrafioletowe (lakier utwardza się 4 razy szybciej, niż w UV, ale taka lampa jest znacznie droższa). Potrzebny jest też pilnik do nadania kształtu paznokciom. Idealny jest szklany albo papierowy. Następna potrzebna rzecz, to bloczki polerskie do bardzo delikatnego zmatowienia płytki paznokcia.

Konieczne będą także Urządzenia do usuwania skórek i cleaner, czyli płyn, w jakim odtłuszcza się i oczyszcza płytkę paznokcia przed nakładaniem bazy. Trzeba przygotować także waciki bezpyłowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*