Jak samodzielnie zrobić hybrydę?

Hybrydowe paznokcie są aktualnie bardzo popularne. Jest tak przede wszystkim z tego powodu, że manicure hybrydowy jest o wiele bardziej trwały, niż ten wykorzystywany do tej pory.
Paznokcie hybrydowe można zrobić własnoręcznie w domu, przy czym trzeba wiedzieć, w jaki sposób to zrobić.

pacjentki

Autor: Vileda
Źródło: Vileda

Wykonanie tego typu makijażu potrwa nie więcej niż jedynie kilkanaście minut, ale wymaga to pewnej wprawy i wykorzystania właściwych przedmiotów. Dowiedz się więc, w jaki sposób dokładnie wykonać paznokcie hybrydowe i taki manicure, który się utrzyma przez okres paru tygodni. Hybrydy są aktualnie jedną z najpopularniejszych metod pielęgnacji oraz zdobienia paznokci. Jest tak z tego powodu, że swą popularność manicure hybrydowy może zawdzięczać zwłaszcza odporności. Dobrze wykonane paznokcie hybrydowe, mogą zachować się nawet parę tygodni. Taki makijaż (zobacz – urządzenie do makijażu permanentnego) daje gwarancję, że paznokcie pozostaną w doskonałym stanie przez długi okres czasu, zatem jest to idealne rozwiązanie na wakacyjne wycieczki. Do wykonania hybrydy trzeba przyszykować m.in. kostkę, blok polerski, primer czy też odtłuszczacz. Dobrany odcień hybrydy, jej bazę czy lampę UV, nawierzchniową hybrydę oraz oliwkę do skórek.
hybrydy

Autor: Stephen Bradley
Źródło: http://www.flickr.com
Należy zacząć od piłowania paznokci zgodnie z naszymi upodobaniami. Następnie należy odciąć lub odciągnąć skórki. Później matowimy płytki paznokci. Trzeba używać do takiego celu tzw. bloku polerskiego. Kolejny krok to przetarcie paznokcia przy pomocy odtłuszczacza, który wyczyści paznokcie z pyłu. Jeżeli płytka jest niezwykle tłusta lub trudna, należy zastosować dodatkowo primer. Na tak oczyszczoną płytkę trzeba nałożyć cienką warstwę bazy oraz utrwalić w lampie ultrafioletowej przez około 2 minuty.

Następnie należy nałożyć pierwszą cieniutką warstwę wybranego koloru oraz utwardzać w lampie UV przez ok. 2 minuty. Po utwardzeniu koloru, takiej hybrydy, należy nałożyć lakier nawierzchniowy. Utrwali on ją i nada jej piękny połysk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*