Najistotniejsze oprzyrządowanie salonu piękności

Pedicure to jeden z ważniejszych jak też najbardziej popularnych zabiegów przeprowadzanych w gabinetach kosmetycznych. Zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy liczba zabiegów pedicure jest w znaczącej przewadze nad innymi.

pielęgnacja włosów

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
frezarka activ

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Kosmetyki do higieny intymnej

Autor: Venus
Źródło: Venus
Pedikiur jest prostym zabiegiem, niezbyt czasochłonnym, do jego zrealizowania wystarczy parę akcesoriów. Wśród pilników, żyletek lub tarek główną funkcję gra bezkonkurencyjna frezarka. Wszelki pył uzyskiwany w toku pracy zasysany będzie do turbiny ssącej a więc pochłaniacza o mocy 350 W. Dzięki temu jednostka, jaka wykonuje wiele zabiegów na dzień nie inhaluje całego wycieranego materiału chroniąc przy tym własne płuca.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej, to przejrzyj dodatkowe info (https://www.germanoptiker.pl/). Są one na następnej stronie, którą opracowaliśmy pod wskazanym linkiem.

Jeżeli chodzi o frezarka Activ inną jej wartością będzie prawie zerowe zapylenie powietrza w pomieszczeniu zabiegowym – sprawdzona frezarka activ. Dzięki temu pył nie osadza się na meblach jak też przedmiotach, jak też nie namnażają się tam drobnoustroje ani wirusy osiedlające naskórek a także paznokcie. Podsumowując pochłaniacz nie jest wykorzystywany tylko ze względów estetycznych lecz także sanitarnych oraz zdrowotnych. Kupując frezarkę określoną do zabiegów pedikiur warto wybrać tą, jaka posiada pochłaniacz – zobacz na estesklep.pl. Ponadto frezarka posiada układy zabezpieczające przed przegrzaniem turbiny ssącej.

Karboksyterapia, a więc odmładzanie z wyzyskaniem dwutlenku węgla, jest to zabieg, jaki oferuje większa część gabinetów piękności.

Wskazań jest dużo: brak jędrności skóry, bruzdy, cellulit, nadwyżka tkanki tłuszczowej, rozstępy, worki pod oczami, kurze łapki, a również wypadanie włosów. Na to wszystko pomoże karboksyterapia urządzenie do niej kupisz w niemal każdej hurtowni z towarami do salonów kosmetycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*