Nuda w jesiennym ubiorze

Jednym z najważniejszych elementów naszego ubrania są akcesoria. poprawnie dobrana torebka czy kolczyki są odzwierciedleniem naszego smaku i upodobań. Nie bójmy się jednak eksperymentować. Bądźmy odważne i bawmy się modą. Jednym z trendów mijającego lata są sandały damskie połączone z aksamitnymi skarpetkami lub podkolanówkami.

Warto przetestować to nietypowe połączenie podczas cieplejszych jesiennych dni. próbujmy wybierać dodatki, które będą uniwersalne, wtedy nie narazimy się na dodatkowe koszty.

Nasza garderoba

Pomimo to, że, iż jest coraz chłodniej zakładajmy sukienki oraz tuniki.

Interesują Cię opracowane przez nas artykuły? Szalenie nas to raduje. Prosimy więc na następny ciekawy news (https://ebut.pl/), który ukryty jest pod wskazanym linkiem.

Załóżmy grubsze rajtuzy z dyskretnym lub bardziej odważnym wzorem. połączmy z tym odpowiednie czółenka lub kozaczki na obcasie aby wyszczuplały naszą posturę. pamiętajmy jednak o tym, że każda kobieta ma inny rodzaj postury.

Autor: Łukasz Szeląg

Naszym zadaniem jest dobranie stroju tak aby odpowiednio podkreślał nasze atuty. Podstawowe odmiany sylwetki to: klepsydra, jabłko, gruszka czy cegła. Możemy zdefiniować nasz kształt na postawie dostępnych materiałów prasowych lub książek. Możemy także wyszukać czegoś w sieci lub uzupełnić naszą wiedzę o porady stylistki.

Co jest modne tej jesieni

Tej jesieni w naszych garderobach nie powinno zabraknąć ubrań w barwie czerwonym oraz kolorów ziemi. Łączmy je z puszystymi nakryciami głowy oraz odpowiednio dobranym makijażem. W naszych torebkach nie może brakować czerwonej i cielistej pomadki oraz eyelinera. Dla odważniejszychkobiet topowym trendem mogą okazać się ćwieki oraz militarne wzory.

W obecnej chwili, w sklepach dostępnych jest dużo wyrobów wysadzanych ćwiekami: torebki, bluzki, kurtki a nawet spodnie. Kolejnym ważnym trendem są koronki a także kołnierzyki. Pospacerujmy do galerii i upatrzmy coś dla siebie lub przeróbmy to co mamy już w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*