Piękne loki i właściwa kondycja cery, głównym atrybutem kobiecej urody.

Na niekorzystny stan loków wpływają rożne, mniej lub bardziej ekspansywne środki upiększające. Tak samo jak cera, są stale narażone na wpływ szkodliwych uwarunkowań zewnętrznych. Kiedy włosy stają się suche, łamliwe oraz podatne na wypadanie, odpowiednim sposobem staje się ich skuteczna ochrona. Nie zaskakuje w tej sytuacji fakt, iż kosmetyki przeznaczone do tego celu stają się niezwykle energicznie rozkręcającą się grupą kosmetyków.

Kobieta, uroda

Autor: Robert Moran
Źródło: http://www.flickr.com

Preparaty do ochrony oferowane są na rynku kosmetycznym pod różnorodnymi nazwami: płukanek, pianek, odżywek czy też balsamów.

Niesamowicie fascynujący tekst, czyż nie? Sprawdź również inne posty, ponieważ w tamtym miejscu oryginalna witryna jest nie mniej wciągająca i pochłonie Cię w całości.

W ostatnich latach niezwykle rozpowszechnioną, ochoczo używaną formę preparatów kosmetycznych stanowią pianki. Kosmetyki te są praktyczniejsze w używaniu, dają się bez trudu i równomiernie rozprowadzić. Tak jak tutaj: wejdź.

W przypadku bardziej uszkodzonych włosów godne zaproponowania są balsamy lub odżywki pielęgnacyjne, które nakłada się na parę chwil, a następnie spłukuje. Zimą należy poszukać balsamów do cery i skóry z zawartością masła karité (shea), które silnie natłuszcza i wygładza skórę, a przy okazji jest również naturalną esencją promieniochronną. Promienie słoneczne działają na naszą cerę całorocznie. Zimą słonko działa nadspodziewanie intensywnie. Należałoby więc pamiętać o właściwej fotoochronie, ale nie tylko kiedy jeździmy na deskach. Również podczas spacerów czy jazdy na wyciągu nie zapominajmy o natarciu odsłoniętej skóry kremem z filtrem.

Należy kupić kosmetyk z wysokim filtrem, dlatego, że słoneczko wysoko na stokach działa z wielką intensywnością. Nie zapominajmy też o zabezpieczeniu wrażliwej skóry na ustach i wokół oczu. Korporacje pielęgnacji specjalistycznej, pomyślały o klientkach, dla których powierzchowność jest ważna ale mają mało czasu na zabiegi i wyprodukowały tzw. „zabiegi bankietowe”. Ich podstawowym celem jest uzyskanie prędkich i widocznych wyników: nawilżenie, wygładzenie i rozświetlenie skóry. Dla zainteresowanych: ceneo.pl/Pielegnacja_twarzy.

Medycyna estetyczna coraz bardziej popularna

Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR

Interesującym pomysłem mogą być również rozgrzewające kosmetyki z dodatkiem imbiru, cynamonu lub chilli, które polepszają ukrwienie skóry i pozostawiają na niej ciepły, ładny zapach. Jeśli mamy pragnienie na ciepłą kąpiel, warto dodać do wody parę kropel olejku goździkowego, pomarańczowego lub grejpfrutowego. Ich zmysłowy zapach zamieni kąpiel w mały zabieg spa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*