Skomplikowana sztuka perfumowania się. Czy robisz to w odpowiedni sposób? Z jakiego powodu nie?

Perfumy są uzupełnieniem całej kreacji. Z ich pomocą możemy czuć się wyjątkowo seksowanie. Każda z dziewczyn ma w swojej toaletce co najmniej jedną buteleczkę z ulubionym zapachem. Kluczowe pytanie brzmi zatem czy potrafimy z nich dobrze korzystać? Nawet gdy jesteśmy przekonani, że tak, może być zupełnie na odwrót. Z jakiego powodu?

Perfumy

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Podstawowym błędem, jaki popełniamy jest zbyt mocne spryskanie się perfumami. Często zapach ciągnie się za nami oraz powoduje okropne skojarzenia wśród pozostałych. Zwłaszcza gdy używamy niezwykle intensywnych orientalnych perfum, jak np. thierry mugler angel. Spróbujmy pozbyć się tego błędu. Jest on niezwykle irytujący dla osób, jakie przebywają z nami w jednym pomieszczeniu przez długi czas. Może skutkować bólem głowy.

Po drugie, perfumy powinniśmy nanosić na gołe ciało. () Nie można ich stosować na ubrania. Dlaczego? Jeśli drugi raz zechcemy ubrać tę samą rzecz, wtedy będziemy musieli spryskać się tym samym zapachem. Pomieszanie dwóch innych nie jest najlepszym pomysłem. Po trzecie, perfumy należy nanosić na właściwe miejsca, czyli nadgarstki, szyję, okolice uszu i między piersiami. Dzięki temu ich zapach będzie bardziej trwały. Kolejną rzeczą, o jakiej należy pamiętać to nanoszenie perfum na natłuszczonej skórze. Najlepiej nanieść je na wykremowane ciało. Wówczas zapach będzie się utrzymywał o wiele dłużej.

Czego nie wiedzieliśmy o perfumowaniu a powinniśmy? Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że ulubione zapachy powinno się nanosić na…

W tym artykule są niezwykle ciekawe informacje, lecz gdy chcesz dowiedzieć się więcej, odszukaj ponadto inne dane, które dostępne są tutaj.

zgięcia kolan. Tak charakterystyczny zapach jak thierry mugler angel z pewnością będzie nam towarzyszył jeszcze dłużej niż zazwyczaj. Obecnie, gdy lato w pełni ze spokojem możemy wypróbować ten sposób. Nie będziecie zawiedzione. Perfumy można również używać do… włosów. Warunkiem jest jednak to, aby umieszczać je na wilgotnych włosach. Najlepiej subtelnie spryskać głowę tuż po umyciu. Ukochany zapach szybciej się ulotni, kiedy będziemy pocierać nadgarstki. To bardzo częsty błąd.

Perfumy

Autor: Florian Lehmuth
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnią rzeczą, o jakiej bezwzględnie trzeba pamiętać to absolutny zakaz stosowania dwóch różnych nut zapachowych naraz. Efekt może być dramatyczny! Z pewnością nie doda nam szyku i elegancji. Raczej spowoduje, że będziemy pachnieć zbyt mocno, a w dodatku nie wiadomo czym. Jak rzecze stare mądre przysłowie: Za dużo grzybów w barszczu… Niezależnie od tego, jakie nuty zapachowe są naszymi ulubionymi pamiętajmy, iż przesyt nie jest dobrze odbierany. Lepiej pachnieć delikatnie niż wulgarnie rozsiewać swój zapach na prawo i lewo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*