Wybielanie zębów u dentysty – jak wygląda i czy przynosi odpowiednie efekty?

Białe zęby z pewnością są sporym atutem zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, na nieszczęście nie każdy z nas zdoła pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem.

biały uśmiech

Autor: BP
Źródło: BP

Nieraz niektóre osoby mają z natury ciemniejsze zęby i niestety nic nie jesteśmy w stanie na to zaradzić. Naturalnie zdołamy stosować rozliczne pasty wybielające albo nakładki, jednakże otrzymany wynik nie zawsze jest dostateczny. Zatem dziś coraz większą renomą cieszy się wybielanie zębów u dentysty.

Każdy fachowy gabinet dentystyczny Wrocław oferuje wybielanie zębów. Wybielanie zębów może odbywać się rozmaitymi metodami, przykładowo za pośrednictwem specjalnej lampy. W jaki sposób wygląda takie wybielanie? Otóż po drobiazgowym oczyszczeniu zębów i zabezpieczeniu ich światłoutwardzalnym żelem nanosi się na zęby preparat wybielający. Następnie przez około 20 minut zęby zostają naświetlone za sprawą specjalnej lampy. W czasie jednego całego zabiegu naświetlanie realizuje się dwa albo trzy razy. Oczywiście wybielanie zębów jest przeprowadzane pod okiem znawcy, wyłącznie kompetentny oraz doświadczony dentysta (czytaj tutaj dentyści łomża) wrocław może zrealizować taki zabieg. Na szczęście oddając się w ręce doświadczonego stomatologa masz gwarancję, iż rezultat będzie faktycznie niesłychanie zadowalający.

wybielanie

Autor: birdco.pl
Źródło: birdco.pl

Metody, które stosuje dentysta clinident wrocław faktycznie dają wyniki, gdyż jest to fachowe, gabinetowe wybielanie, jakiego nie jesteśmy w stanie przeprowadzić w pojedynkę w domu. Niemniej dentyści oferują także wybielanie domowe, które polega na stosowaniu przezroczystych nakładek na zęby i preparatu wybielającego. Nakładki takie są realizowane indywidualnie w gabinecie stomatologicznym, tak żeby były rzetelnie dopasowane do zębów pacjenta. Efekt zdoła być zauważalny już po drugim użyciu, niemniej zaleca się używanie nakładek co najmniej przez 2 tygodnie. Jest to współcześnie jeden z lepszych i bardziej polecanych zabiegów wybielania zębów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*