Bardzo skuteczne odmładzanie i nie tylko, czyli o procesie mezoterapii słów kilka

Odkłada starzenie się w czasie, a do tego przyspiesza proces tracenia celullitu, żylaków, wypadających włosów. Mezoterapia staje się bardziej popularną formą na odmładzanie i nie tylko, a to wszystko dzięki wstrzyknięciom preparatowym. Skuteczność zabiegu dostrzega coraz więcej cierpiących ludzi. W kontekście utraty włosów, doskwierającego bólu związanego z żylakami decydujemy się na rozprawienie się z tymi niedoskonałościami.

mezoterapia

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

Chociażby na jakiś czas. Mezoterapia nie była i nie jest remedium na wielowieczność – takowej nie znają najbardziej zorientowani w nauce. Naszego organizmu nie można oszukać biologicznie, w swoim czasie odbije się na nim intensywna eksploatacja, która „odwdzięczy” się chorobą, bólem lub innym kłopotem natury cielesnej. Gdy jesteś młody i już zauważasz u siebie wypadanie włosów, powstający cellulit,pojawiają się rozstępy – zapewne musisz zdecydować się na zabieg mezoterapii. Sam zabieg to wstrzyknięcie specjalnego preparatu z czegoś na wzór „pistoletu”. Z cieniutkej igły (zobacz też – igły do makijażu permanentnego) dajemy organizmowi substancję, która ma zapobiec szybszym objawom starzenia. Pracownicy klinik napominają, że kolejne ukłucia nie bolą bardziej niż zwykłe szczepionki. W przypadku problemów z wypadaniem włosów nie jest potrzebne nawet znieczulenie – pacjenci nie odczuwają bólu przy kolejnych wkłuciach. Interesujące informacje dla zainteresowanych: cosmed24.pl/product_info.php?products_id=289.

Zabiegi wykonują lekarze specjaliści, zwykle jako prywatne usługi leczniczo-kosmetyczne mając za sobą niejedno szkolenie z mezoterapii. To pogranicze branż: szkolenia kosmetyczne i typowo medyczne. Przed zabiegiem przeprowadzają oni fachowy wywiad-rozpoznanie z klientem, dopytując go o detaliczne sprawy. Powiązane ze stylem życia, uwarunkowaniami, wcześniejszymi operacjami. Dopiero po całościowym raporcie mogą wyciągnąć należyte wnioski i określić ile i jakiej substancji można wstrzyknąć. Kombinacje preparatów zależą tylko od lekarza-specjalisty, co poddaje ten zawód szczególnemu zaufaniu społecznemu. Sprawdź więcej: Cosmed.

mezoterapia

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

Mezoterapia ma wyraźną przewagę nad prasowaniem skóry twarzy kremami przeciw zmarszczkom – dosięga do skóry właściwej, a nawet ją przenika. Dzięki temu możemy być pewni, że zabieg nie przyniesie skutków tylko powierzchownych. Za sprawdzenie poziomu skóry ciała (bez wszczepień) wydamy powyżej stu złotych, zabieg to koszt w przybliżeniu kilkuset złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*