Bardzo dużo kobiet stara się zmagać się z osobistymi kompleksami. Na obecną chwilę nie jest to już takie dokuczliwego, gdyż w wielu miastach naszego państwa zlokalizowane są renomowane gabinety medycyny estetycznej. Jeśli i Ty pragnęłabyś mieć większą pewność siebie , a także poczuć się lepiej w swoim ciele, to z całą pewnością najwyższy czas na jakieś zmiany.
Czytaj więcej

Chcąc osiągnąć sukces, niezależnie od tego jakiej dziedziny życia miałby on dotykać, trzeba zacząć od inwestowania w samego siebie. Niejako podstawą ziszczenia wszelkich planów jest głęboka wiara we własne możliwości, wartość i przeświadczenie o byciu najlepszą wersją siebie samego.

Czytaj więcej
Często myślimy, że jedynie panie szaleją na punkcie fit figury, jednak i panowie bywają przewrażliwieni w tej kwestii. Starają się często robić wszystko by świetnie się prezentować, ale niestety przez swą genetykę nie za każdym razem osiągają takie rezultaty, na jakich im zależy. Z tego powodu dobrze by rozejrzeli się za tym, co mogłoby im pomóc. Bywa, że mężczyznom przeszkadza nadmiar tkanki tłuszczowej przy klatce piersiowej.
Czytaj więcej
„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – zabiegi odmładzające nierzadko powodują takie reakcje. Często jednak większość z nich jest nieprawdą, który należy jasno przedstawić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w zabiegach medycyny estetycznej. Lęk przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynika z pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Z tego powodu Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm chce przełamać ten opór zachęcając do skorzystania z nowego rodzaju oferty.
Czytaj więcej
Gabinet kosmetyczny Siedlce, wykonuje zabiegi regeneracyjne skóry, jak również przeprowadza różne zabiegi, jakie pozwalają znacznie poprawić wizerunek człowieka. Obecnie gabinet ten oferuje również wykonywanie makijażu na różne okazje. Makijaż jest dobierany do skóry klienta i na tej podstawie stosowane są różnorodne preparaty, jak również bardziej intensywne albo stonowane cienie. Jest to gabinet, jaki opiera się na świetnie wykwalifikowanym personelu, mającym wszystkie niezbędne uprawnienia i zwłaszcza dysponującym niezwykłymi zdolnościami praktycznymi oraz wiedzą, jaka ułatwia optymalnie dostosowywać kosmetyki do skóry klienta. Jest to niesamowicie istotne, ponieważ poprzez to efekt finalny, czyli zabieg w regeneracyjny, czy też makijaż, z pewnością będzie taki jakiego oczekiwaliśmy.
Czytaj więcej
Odkłada starzenie się w czasie, a przy tym wspomaga proces pozbywania się celullitu, żylaków, wypadających włosów. Zabiegi mezoterapii stają się bardziej popularną formą na odmładzanie i nie tylko, a to wszystko dzięki wstrzyknięciom preparatowym. Walory tej metody dostrzega coraz więcej narzekających ludzi. W kontekście łysienia, coraz mocniejszego bólu wychodzącego z żył decydujemy się na rozprawienie się z tymi niedoskonałościami.
Czytaj więcej
Rocznie w USA decyduje się na niego 2,5 miliona kobiet. Do Amerykanek trochę nam brakuje, ale i u nas grono jego fanek stale się powiększa. O czym mówimy? Botoks, który ze zmarszczkami radzi sobie, jak żelazko z pogniecionymi ubraniami. Pomyśl o tym teraz i błyszcz niczym fajerwerki w sylwestrową noc! Botoks to jedna z najbardziej znanych i najbardziej bezpiecznych metod wygładzania zmarszczek. W badaniu pracowni TNS OBOP ,,Polka i medycyna estetyczna” do stosowania botuliny przyznało się 13% Polek. Zabieg znalazł się w pierwszej trójce najbardziej pożądanych. Po depigmentacji i peelingu wskazało go 23% badanych. Zwolenników botoksu przybywa zwłaszcza w sezonie zimowym. Z prozaicznego powodu – każda kobieta chce wyglądać pięknie w sylwestrową noc i podczas karnawału.
Czytaj więcej
Zabiegi u kosmetyczki są niezwykle popularne. W całym naszym państwie rozpoczęły działalność salony, które wbią kobiety (choć trzeba zwrócić uwagę, iż mężczyźni także są nierzadkimi bywalcami) niskimi cenami i nowoczesnymi zabiegami. Nim jednakże udamy się do danego salonu, warto dowiedzieć się, czy jest należycie wyposażony.
Czytaj więcej
Enzym, którym jest hialuronidaza pomniejsza lepkość ośrodka, przez co ułatwia rozpowszechnianie się nieznanych substancji i drobnoustrojów w ciele. Aplikowana jest w medycynie do zapobiegania przykładowo krwotokom wewnątrzotocznym. Wykorzystanie jej do celów kosmetycznych, nie zawsze niemniej jednak gwarantuje bezpieczeństwo.
Czytaj więcej
Kompleksy na punkcie swej urody posiadają w głównej mierze kobiety, które wiele chciałby poprawić bądź zupełnie zmienić. Z myślą właśnie o takich kobietach działa wiele atrakcyjnych gabinetów kosmetycznych jak i klinik, w których zatrudnieni są specjaliści wykorzystujący najnowocześniejsze metody walki z kompleksami. Czy winniśmy korzystać z usług tego typu firm?
Czytaj więcej
Zabiegi plastyczne, jakie podwyższą jakość życia płciowego kobiet są aktualnie z coraz większą częstotliwością wykonywane, bo pacjentki świetnie uświadomione są, iż tylko w ten sposób będą miały możliwość od nowa pochwalić się satysfakcjonującym współżyciem. Patrząc na to, że chirurgia kosmetyczna idzie do przodu bardzo dynamicznie, nie będzie żadnego zagrożenia dla kondycji zdrowotnej kobiet, a one same z ochotą zdecydują się na te zabiegi.
Czytaj więcej