Idź Do ślubu w indywidualnym stylu i zrób dobre wrażenie.

Osoby, które biorą ślub a nie przepadają za schematami powinny aktualnie cieszyć się z nowych trendów. Moda ślubna staje coraz mniej zachowawcza. Właściwie na ślub możesz dziś włożyć praktycznie cokolwiek, rzecz jasna w ramach dobrego smaku. Panny młode jednak nie są skazane na wkładanie ciężkich sukienek czy wielkich welonów. Dla naszych babć welon oznaczał niewinność.

Suknia ślubna z sieciówki: żakiet i spódnica

Autor: abcslubu.pl 
Źródło: abcslubu.pl

Wprawdzie tradycja ta uległa zatarciu, a również i sama symbolika przestała mieć wielkie znaczenie, bo przyszła mężatka aktualnie welonu zwyczajnie nie musi mieć, jeżeli tylko nie czuje się najlepiej w tym elemencie garderoby. Z drugiej strony zawsze można wybrać ogromny, dekorowany welon – wszystko zależy od stylu przyszłej małżonki. Tak samo suknia może być mocno dekorowana, lub też bardzo prosta i nie posiadająca żadnych dodatków.

Podobne liberalizowanie trendów panuje w kolorystyce. Tradycyjnie dobierało się symetrycznie kolory Pana i Pani Młodych. Ponadto raczej nie stawiano na mocne barwy. Dziś nic nie stoi na przeszkodzie, by do sukni ślubnej włożyć kolorowe buty na obcasie czy barwną kurteczkę.Tak czy inaczej taka rozluźnienie nie oznacza całkowitego braku barier. Teoretycznie możesz założyć co chcesz, miej jednak na uwadze, że moda ślubna nie ma wpływu na Twoją urodę.

I właśnie dlatego indywidualnie musisz narzucić sobie pewne granice – osobom chudym i grubszym będzie dobrze w innych ubraniach. To samo dotyczy kobiet wysokich i niskich. Na przykład wielkie dodatki mogą przytłoczyć niewielką sylwetkę, dlatego w takim wypadku opłaca się o nich zapomnieć.

Dochodzisz do wniosku, że warto byłoby poszerzyć swoją wiedzę na objaśniany tutaj problem? Wejdź zatem na ten link oraz przeczytaj więcej na ten temat (http://www.glowspa.pl/).

Kolejnym limitem są zaproszeni goście. Moda ślubna nie nie ma za zadanie prowokować i z pewnością też wolałabyś tego uniknąć. Dlatego być może lepiej zmienić zdanie i odejść przykładowo od zbyt odważnych stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*