Klinika ginekologiczna Katowice rekomenduje własnym pacjentkom zabiegi, które polepszają życie erotyczne – waginoplastyka jest jednym z nich

Coraz więcej kobiet stara się walczyć ze swoimi kompleksami. Obecnie nie jest to już takie skomplikowanego, bowiem w wielu miastach naszego państwa położone są renomowane gabinety medycyny estetycznej. Jeżeli i Ty pragnęłabyś mieć większą pewność siebie , a także poczuć się korzystniej w swoim ciele, to z pewnością najwyższy czas na jakieś zmiany.

Od dawna najpopularniejszym zabiegami jest eliminowanie zmarszczek. Dodatkowo pacjentki często decydują się także na likwidowanie zbędnej tkanki tłuszczowej, korekcję nosa oraz trwałe usuwanie owłosienia. Nikogo nie dziwi już fakt, iż panie stawiają na takie zabiegi, albowiem są one zdecydowanie bardziej świadome swojego ciała. Na nieszczęście niewiele osób, głównie facetów nie wie o tym jak duże problemy mają kobiety, które są już po paru porodach.

noworodek w czapce

Autor: Felipe Fernandes
Źródło: http://www.flickr.com

Ewidentnym jest, iż większość pań stawia na poród naturalny, bo najprawdopodobniej jest on najbezpieczniejszy dla bobasa. Niemniej jednak w trakcie całego procesu porodu pochwa ulega rozciągnięciu. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bowiem poprzez drogi rodne musi się przedostać dziecko. Jeden poród najprawdopodobniej nie przyczyni się do rozszerzenia pochwy, jednak każdy kolejny poród może się do tego przyczynić. Jeżeli i Ty masz ten kłopot to głowa do góry, gdyż dziś jest na to rozwiązanie. Zalecanym zabiegiem przez fachmanów jest waginoplastyka, która opiera się na ogół na zmniejszeniu szerokości pochwy (tu opisują to szczegółowo). Jeżeli postawimy na ów zabieg to możemy mieć gwarancję, iż nasze życie seksualne zdecydowanie się usprawni. Plastyka waginy ma mnóstwo plusów, jednak musimy zdecydować się na to, aby zrealizował ją ginekolog, jaki ma ogromne doświadczenie.

Po wstukaniu w wyszukiwarkę klinika ginekologiczna Katowice na bank uda nam się odnaleźć stosowny gabinet.

Jeśli uważasz, że informacje w sieci nie są wystarczające, to przejdź do linku (https://kaleta-dentystyka.pl/), pod którym odnajdziesz dokładniejsze opracowania zagadnień – odnośnik jest tutaj.

Jeżeli podejmiemy decyzję o tym, iż waginoplastyka może być rozwiązaniem naszych problemów w łóżku, powinniśmy zatelefonować na recepcję. Z pewnością zostaniemy umówione na wizytę u ginekologa, który podejmie decyzję, czy zabieg może zostać wykonany (telefon do kliniki ginekologicznej).

Wiadomo, że są różnorodne przeciwwskazanie, w związku z tym pierwsze powinnaś się upewnić czy, aby na pewno możesz być zakwalifikowane. Jeśli pierwszy etap przebiegnie bezproblemowo to będziesz zmuszona zrobić dużo badań, które finalnie potwierdzą możliwość zrealizowania plastyki pochwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*