Laserowe zabiegi to innowacyjna technika w potyczce z bliznami, zmarszczkami, czy rozstępami.

W związku z ekspresowo szerzącym się zainteresowaniem ludzi coraz więcej otwiera się klinik chirurgi estetycznej w Polsce. Są to placówki innowacyjne o wysokich normach i częstokroć w dogodnych lokalizacjach.

Oferują między innymi takie zabiegi jak: usuwanie blizn pooperacyjnych, usuwanie znamion, piegów, rumieni, przebarwień, naczynek, trądziku, rozstępów, a również laserowe odmładzanie twarzy. Celem kadry i ekspertów jest profesjonalne, wszechstronne i sumienne podejście do pacjentów.naciśnij ten link lipotransfer wrocław lipotransfer wrocławDoktorzy to ogromnej klasy eksperci a ich bogate doświadczenie poparte jest długotrwałą i pracowitą praktyką.

Blizny pooperacyjne i chęć pozbycia się efektów starości, to częste powody dyskomfortu psychicznego pacjentów. Młodzieńczość i urodziwa skóra są kojarzone z zachwytem i zadbaniem, wobec tego zabiegi laserowe cieszą się dużą sławą. Usuwanie blizn to jedno z najbardziej skomplikowanych zadań dla lekarza. Wpływ lasera na bliznę wywołuje w ciele dużo mikrouszkodzeń, które stopniowo regenerują się, a na ich miejscu tworzy się nowa skóra. Dla wygody pacjenta usuwanie blizn może przebiegać pod znieczuleniem zaaplikowanym w formie zastrzyku, lub kremu na powierzchnię cery. Przy terapii zastosowane są w najwyższym stopniu zaawansowane lasery medyczne oraz korelacje różnego rodzaju technik. Usuwanie blizn polega na przebyciu pewnej ilości zabiegów ustalonych przez doktora. Powinno się wspomnieć, że okres gojenia się ciała gdy zastosowane jest usuwanie blizn jest krótki, a możliwości infekcji wyeliminowane – tak samo, gdy jest to usuwanie blizn pooperacyjnych.

Blizny, cera

Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Do medycy estetycznej kwalifikowane są też zabiegi typu laserowe odmładzanie, cieszą się one nieprzerwaną sławą. Osoby planujące się odmłodzić, wyeliminować zmarszczki oraz ponieść jędrność skóry decydują się na lifting laserowy. Laserowe odmładzanie trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut z wariantem dostania znieczulenia miejscowego. Podczas zabiegu dochodzi do zamierzonego cieplnego zranienia cery z ominięciem miejsc cery zdrowej. Mikrouszkodzenia pobudzają odnowę skóry i tworzenie kolagenu. Laserowe odmładzanie to zabieg którego konsekwencje widoczne są już po pierwszym użyciu.

Tego rodzaju nowatorskie kuracje ciągle powiększają grono osób, które w szybki i efektywny sposób poprawiły kondycję, barwę i teksturę skóry oraz zregenerowały się psychicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*