Piękno i woń kobiety daje moc i pomaga zatrzymać sympatię mężczyzny.

Pani marki Dior od zawsze była pewna swoich zalet. To zmysłowa romantyczka, która lubi bieliźniane ozdoby w ubiorze codziennym, ale i użyteczne rozwiązania odnoszące się do mody dla mężczyzn. Nigdy nie zapomina o wyrafinowanych akcesoriach. Docenia luksus w postaci wysokogatunkowych materiałów i funkcjonalnych oraz prostych pomysłów w formie idealnego kroju. Dior to także potęga drogeryjne, produkująca kosmetyki do pielęgnacji i makijażu oraz wonności. Pierwsze wody perfumowane spopularyzowane przez firmę Dior, to woda perfumowana o nazwie Miss Dior. Pierwsza drogeria tej renomowanej firmy założona została poza granicami Francji w Nowym Jorku.

uroda

Autor: Ray Bilcliff
Źródło: http://www.flickr.com
Dla kobiet kochających odczuwać pełni erotyczności, Dior oferuje wodę perfumowaną o nazwie Dior uzależnienie. W tej wodzie kryje się niesamowity, bizantyjski aromat, z kwiatowymi akcentami, nasycony niepowtarzalną zmysłowością. Dama Dior Addict jest wyjątkowa.

Może zaabsorbują Cię również podobne witryny (http://timefordentist.pl/nasz-gabinet/wyposazenie/) na ten wątek? Jeśli tak, to przejrzyj je i zdobądź nowe informacje na to zagadnienie.

Stanowi obiekt pożądania, jeśli chce, jest w stanie zniewolić serce każdego faceta. Z myślą o współczesnej, podążającej własnymi drogami pani, zdecydowanej i wytwornej stworzono zapach Dior Addict Eau Sensuelle. Zobacz również: ()

Delikatny zapach otula zmysły promienistymi nutami szlachetnej róży, które w sercu mieszają się z intensywną wonią jaśminu. Jego unikatowym składnikiem jest jamajska Królowa Nocy, rzadki i nieosiągalny kwiat, który rozkwita tylko na kilka godzin i uważany jest za zaczarowany. Drzewno-piżmowa podstawa zapewni siłę zmysłowych uniesień. Dior Addict Eau Sensuelle to zapach idealny na poetyckie spotkania z umiłowanym. Więcej informacji na stronie:

zapach

Źródło: http://kringle-candle.pl/
Woda toaletowa Christian Dior Addict Eau Fraiche została natchniona nowoczesną i dominującą kobietą, która w głębi duszy jest romantyczką. Ciekawy aromat jest idealny do noszenia w ciągu dnia. Od chwili rozpoczęcia działalności w 1902 roku, marka Helena Rubinstein jest wierna wartościom, której idea zrewolucjonizowała rynek produktów do pielęgnacji ciała i na nowo określiła wzorce kobiecej urody. Na twórczość renomy składa się 110 lat praktyki w branży pielęgnacji przeciwstarzeniowej, której zadaniem jest odpowiedź na oczekiwania najbardziej wybrednych pań. Prowadzona naukowymi i gustownymi aspiracjami Helena Rubinstein swoje życie ofiarowała znalezieniu najbardziej innowacyjnych pomysłów naukowo-badawczych w branży pielęgnacji skóry. Dzisiaj kosmetyki marki HR nadal należą do kosmetyków luksusowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*