Odratuj własne włosy przy pomocy specjalisty i fachowych preparatów

Każda przedstawicielka płci pięknej chce posiadać tak zadbane, lśniące włosy, jak aktorki znanych reklam szamponów i farb. Dlatego duża ilość z nas ulega czarowi reklamy i od razu próbuje tysiąc nowych specyfików.

Jednakże niemało z nich może przynieść więcej kłopotu niż pożytku.
profesjonalne szampony do włosów

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Metodą na śliczne włosy wydają się być profesjonalne szampony do włosów ale także profesjonalne farby do włosów – profesjonalnych farb do włosów?. Przy wybieraniu szamponu powinno się głownie kierować się rodzajem włosów, jakie mamy. Dlatego też profesjonalne szampony do włosów rozróżniają typy włosów w zależności od rodzaju naszej skóry skalpu, ich indywidualnych cech, ale też długości.

Dlatego pojawia się tak duża liczba rozmaitych etykietek na opakowaniach szamponów, które mogą być przeznaczone kolejno do włosów: wysuszonych, łatwo przetłuszczających się, z łupieżem, rozdwajających się, połamanych, cienkich, grubych, bez blasku, pozbawionych objętości, zniszczonych, po farbowaniu, długich, krótkich – informacje o szamponach znajdziesz na stronie BeaBeleza. Odpowiednie elementy, które występują w dobrych szamponach to przede wszystkim: różnorodne czynniki poprawiające nawilżenie, takie jak masło shea, rozmaite oleje. Natomiast dla włosów natychmiastowo poddających się przetłuszczeniu odpowiednie będą komponenty ściągające, to jest olej cytrusowy, szałwia, rozmaryn, rumianek. Profesjonalne farby (zobacz farby do renowacji mebli) do włosów, bez szkodliwego amoniaku, używać powinno się głównie w wypadku włosów łamiących się, zaniedbanych, z rozdwojonymi końcami.

W tym temacie niewątpliwie najsłuszniej zdać się na fryzjera i jego opinię – .
Dbałość o włosy nie musi być ciężka i mozolna – wystarczy uważnie je obserwować i właściwie szybko reagować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*