Powiększanie warg kwasem hialuronowym – co należy wiedzieć?

W aktualnych czasach pełne i uwydatnione usta są synonimem kobiecości. Dlatego też coraz więcej kobiet decyduje się na zabiegi powiększania ust, aby być w modzie i czuć się piękną. Ale na co warto zwrócić uwagę, zanim zdecydujemy się na taki zabieg?

Jeżeli chodzi o powiększanie ust Warszawa stanowi miejsce, gdzie znajduje się najwięcej klinik kosmetycznych oferujących tego typu zabiegi. Do przeprowadzenia zabiegu można wykorzystać różne metody (np. botoks czy kolagen), jednakże dzisiaj największą popularnością cieszy się stosowanie kwasu hialuronowego. Jest to preparat, który występuje naturalnie w skórze, dlatego nie powoduje niekorzystnych efektów ubocznych. Kwas hialuronowy zatroszczy się dodatkowo o stan nawilżenia i napięcie ust, podkreślając ich prawdziwe piękno. Zabieg ten jest zalecany również w przypadku asymetrii ust lub opadających kącików, a także by usunąć zmarszczki pojawiające się w okolicy ust i nadać skórze młodzieńczy wygląd. Sam proces powiększania ust polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w czerwień warg, trwa nie dłużej niż 30 minut i jest wykonywany w miejscowym znieczuleniu. Świetna strona: ust w Medi-Derm.

Szminka na ustach

Autor: Nicolas Fuentes
Źródło: http://www.flickr.com

Rezultat kuracji powinien utrzymywać się przez około 8 – 12 miesięcy, w zależności od różnych czynników, i można go przedłużyć poprzez kolejne wstrzyknięcia uzupełniające. W przypadku powiększania ust najważniejsze jest to, aby nie przesadzić, ponieważ otrzymany w tym momencie rezultat może być karykaturalny i oddziaływać na naszą niekorzyść. Wyczucie to najważniejsza reguła medycyny estetycznej – naturalny efekt daje najbardziej optymalne rezultaty. Przed powiększeniem ust trzeba się jednak skonsultować z lekarzem, by zweryfikować, czy jest to dla nas absolutnie bezpieczne. Dokonanie zabiegu przeciwnie do zaleceń lekarskich może się wiązać z ciężkimi konsekwencjami dla zdrowia.

Jeśli rozporządzamy niezbyt wysokim budżetem na powiększanie ust >>> powiększanie ust wrocław Warszawa stanowi miasto, gdzie z pewnością znajdziemy klinikę w odpowiadającym nam przedziale. Ceny za wykonanie zabiegu w stolicy wahają się od 600 do 1000 złotych. Trzeba jednakże pamiętać, że najtańszy specjalista nie zawsze jest tym najlepszym i czasem opłaca się zapłacić nieco więcej i cieszyć się całkowicie udanym efektem. Usta stanowią przecież wizytówkę każdego człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*