Pierwszy zabieg medycyny estetycznej

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi nierzadko wywołują tego typu reakcje. Rozumiemy, ale większość z nich jest nieprawdą, który należy jasno przedstawić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w medycynie estetycznej. Obawy przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynika z powielania pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm chce przełamać ten opór i zachęca do skorzystania z nowego rodzaju oferty.

Złota medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Krok pierwszyPierwszym krokiem jaki należy wykonać jest darmowa konsultacja dermatologiczna u specjalisty TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli lekarzowi z doświadczeniem dokonać szczegółową analizę kondycji i potrzeb skóry. Tylko taką metodą można dobrać właściwy zabieg i stworzyć kurację, która przyniesie trwałe i widoczne efekty.

Nie ma co czekać – jeżeli prezentowany wpis Cię zainteresował, kliknij ponadto tutaj i sprawdź również podobne omówienie (https://asmtechnology.eu/asm-300pl/).

Czytaj więcej: kliknij

Krok drugiKolejnym krokiem jest przygotowanie skóry do bardziej poważnych zabiegów. Z tego powodu lekarze WellDerm na początek mogą polecić Zaffiro, czyli termolifting bezinwazyjnie powstrzymujący procesy starzenia i likwidujący objawy wiotczenia skóry. Podczas zabiegu specjalna głowica wysyła światło podczerwone, które rozgrzewa znajdujący się w skórze kolagen do ok 70 st C, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Poza Zaffiro w zestawie oferowanych zabiegów znajdują się także: bezdotykowy i bezinwazyjny Jet Peel, który świetnie oczyszcza skórę, mezoterapia bezigłowa, regenerująca skórę dzięki witaminowym koktajlom, oraz wygładzające peelingi. Każdy z tych zabiegów ma potwierdzoną efektywność i pozawala osiągnąć doskonałe rezultaty, a do tego są bardzo bezpieczne i szeroko stosowane na całym świecie. Oprócz tego dodatkowo oferta WellDerm dla nowicjuszek zakłada rabaty na zabieg przygotowujący.

medycyna estetyczna

Krok trzeciPo skorzystaniu z dwóch pierwszych kroków, i oswoimy się z gabinetem, poznamy lekarzy i nabraniu zaufania do metod stosowanych w centrum, przychodzi czas na krok trzeci – zabiegi boptoksem lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o promocjach na zabiegi i nie tylko znajdziesz w Centrum Dermatologii Estetycznej Wellderm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*