EMILIA-CLARKE.PL » Twoje jedyne polskie źródło informacji o angielskiej aktorce – Emilii Clarke » Gra o tron: nowe informacje o premierze
 26 Lip 2018
    Gra o tron: nowe informacje o premierze
    no Comments / Categories: Gra o Tron, Nowości

W internecie pojawiły się nowe informacje dotyczące premiery ostatniego sezonu Gry O Tron:

Casey Bloys, dyrektor programowy stacji HBO, doprecyzował, kiedy możemy spodziewać się finałowego sezonu serialu „Gra o tron”. Bloys zdradził także kilka informacji na temat potencjalnych serii rozgrywających się w świecie kultowego serialu.

Do tej pory stacja HBO utrzymywała, że ostatni 8. sezon serialu „Gra o tron” będzie miał premierę w 2019 roku. Teraz Casey Bloys, dyrektor programowy HBO, doprecyzował tę informację. Zdradził, że serial będzie miał premierę w pierwszej połowie 2019 roku. Biorąc pod uwagę fakt, że poprzednie sezony kultowej serii debiutowały na przełomie marca i kwietnia, można domniemywać, że podobnie będzie w przypadku finałowego sezonu.

Bloys odniósł się także do plotek dotyczących potencjalnych serii rozgrywających się w świecie kultowego serialu. Dyrektor programowy HBO zdementował pogłoski, jakoby produkcja serialu miała ruszyć w październiku w Belfaście. Bloys zaznaczył, że zdjęcia do nowej serii nie wystartują przed początkiem 2019 roku. Stacja wciąż szuka reżyserów oraz obsady projektu.

Premiera 8. sezonu „Gry o tron” bez wątpienia będzie jednym z najważniejszych telewizyjnych wydarzeń 2019 roku. Według oficjalnych doniesień nadchodzący sezon składać się będzie z sześciu odcinków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *